Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
ParadiseRated ★ 2.0- DreamRated ★ 2.5
CodaRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 2.5
An Ethics LessonRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.5
HeroRated ★ 3.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.5
Beauty WaterRated ★ 4.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5