Titles you rated
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
The Grand FamilyRated ★ 4.0
Manhattan Love StoryRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 3.0
LIFERated ★ 3.5- HERORated ★ 4.0
HERORated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Begin Again KoreaRated ★ 4.0