Titles you rated
The True-taste ShowRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 4.5
In Another CountryRated ★ 5.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
The Science of SleepRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
Night Train to LisbonRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
FrankRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0