Movies
Ratings
446
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Spooks: The Greater GoodRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 2.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 2.5
TrumboRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0