Titles you rated
Do Unto OthersRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Lesson in MurderRated ★ 2.5- Movie Hey Handsome!!Rated ★ 5.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 5.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
Golden Kamuy MovieRated ★ 5.0
Lupin's Daughter: The MovieRated ★ 3.5- Radiation House The movieRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5