Series
Ratings
157
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.5
Shomuni Season 4Rated ★ 3.0- Shomuni ForeverRated ★ 4.5
- Shomuni Season 3Rated ★ 4.5
Shomuni Season 2Rated ★ 4.5- Shomuni Special 2nd: New Year Drama SpecialRated ★ 4.5
- Shomuni SpecialRated ★ 4.5
Divorce Lawyer SpecialRated ★ 4.5
Furuhata Ninzaburo 3Rated ★ 3.5
Furuhata Ninzaburo 2Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Hotel on the Brink!Rated ★ 4.0- 속임 - 대행 여배우 마키 -Rated ★ 4.0
Heaven? ~My Restaurant, My Life~Rated ★ 4.0- 유산 상속 변호사 카키자키 신이치Rated ★ 3.5
- Oniyome Nikki: Ii Yu danaRated ★ 4.5
- Oniyome NikkiRated ★ 4.5
The Confidence Man JPRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 3.5