Titles you rated
The Skin I Live InRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
My Own Private IdahoRated ★ 4.0
Running on EmptyRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 4.0
A CappellaRated ★ 3.5
GlassesRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Kako: My Sullen PastRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0- The Limit of Sleeping BeautyRated ★ 4.0
Over the FenceRated ★ 4.0
It's Only the End of the WorldRated ★ 4.0