Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.0
The VanishedRated ★ 2.5
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
PersonaRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.0
The Equalizer 2Rated ★ 2.5
The EqualizerRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.0
RampantRated ★ 1.5
The ChaseRated ★ 2.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Soul-MateRated ★ 1.5
The WitnessRated ★ 1.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
The GooniesRated ★ 4.0