Series
Ratings
16
March Comes in Like a LionRated ★ 2.5
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 4.5- Basically NiceRated ★ 4.0
Orange DaysRated ★ 4.0
The Last CinderellaRated ★ 3.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Best Friends in LoveRated ★ 3.5
SakiRated ★ 2.0
LIAR GAMERated ★ 2.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0- プライドRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0