Titles you rated
Life ItselfRated ★ 3.5
The InformerRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 1.5
Hunter KillerRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Fly Me to the SaitamaRated ★ 3.5
The MuleRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5