Titles you rated
RevengeRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 3.5
24Rated ★ 3.5
Second to Last LoveRated ★ 4.0- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 2.5- TRICK Shinsaku Special 2Rated ★ 5.0
- TrickRated ★ 5.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 3.0- TRICK Shinsaku SpecialRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 0.5
SPRated ★ 2.0- MOZU Season1 ~百舌の叫ぶ夜~Rated ★ 2.5
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 1.0
HERORated ★ 3.5