Series
Ratings
23
SkinsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
ScandalRated ★ 4.5
ScandalRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5