Movies
Ratings
141
Addams Family ValuesRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
PicnicRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
The Addams FamilyRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 1.5
The MartianRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 1.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 1.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The Great PassageRated ★ 1.0
SkyfallRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 1.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0