Series
Ratings
27
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
BerserkRated ★ 5.0
Girls und PanzerRated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0- Curious George Season 1Rated ★ 5.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Dragon BallRated ★ 5.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 2.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
- ドラえもんRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Ugly BettyRated ★ 4.5