Series
Ratings
23
Reply 1997Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0