Titles you rated
OkjaRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Red SparrowRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
HerstoryRated ★ 3.0- Hit the NightRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 3.5
The HappeningRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
Take PointRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
A Brand New LifeRated ★ 4.0