Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 2.0
She's the ManRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
Just My LuckRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0