Series
Ratings
47
The Disguiser.Rated ★ 5.0
Nirvana in FireRated ★ 4.0
The Great King, SejongRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Into the White NightRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 4.5- The PeakRated ★ 4.5
- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0