Series
Ratings
482
Killing EveRated ★ 5.0
DIVER -Special Investigation Unit-Rated ★ 3.0
Ichikei's CrowRated ★ 4.5
MaigretRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.5
Future ManRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Future ManRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
No OffenceRated ★ 3.5
No OffenceRated ★ 4.0
EndeavourRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.5
Detective YugamiRated ★ 4.0