Titles you rated
Notting HillRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0- Take Me to the MoonRated ★ 3.5
American PieRated ★ 3.5
Like Sunday, Like RainRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0