Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
La PalmaRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5