Movies
Ratings
226
MissingRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Tokyo GirlRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5