Movies
Ratings
379
Spider-ManRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 4.0