Series
Ratings
22
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
HealerRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0