Series
Ratings
13
Saving My Stupid YouthRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
- GokusenRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0