Series
Ratings
73
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 4.0
Aggretsuko Season 5Rated ★ 4.5
AggretsukoRated ★ 4.0
Aggretsuko Season 3Rated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
No Good DeedRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0