Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 2.5
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 3.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 2.5