Titles you rated
TriggerRated ★ 0.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0
The Great Escape 4Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 3.5
Trans-Siberian PathfindersRated ★ 4.0- 뭐라도 남기리Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 1.5
Island Part 2Rated ★ 2.0
Island Part 1Rated ★ 2.0- JeongnyeonRated ★ 3.5