Movies
Ratings
168
1917Rated ★ 4.5
Noodle FishRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Cloud AtlasRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Dance sports GirlsRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
The Basement SatelliteRated ★ 3.5