Titles you rated
SignalRated ★ 5.0- IslandRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5- The Path to GloryRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
Did We Really Love?Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 4.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.5
- SolitudeRated ★ 4.0
- The Glorious Team BatistaRated ★ 4.0
Manhattan Love StoryRated ★ 5.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.5
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.5
Love GenerationRated ★ 3.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.0