Series
Ratings
24
Bad GuysRated ★ 4.0
The Thorns of AliceRated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 4.5- Flower Shop Without a RoseRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Testimony of NRated ★ 4.5
Into the White NightRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5- OuroborosRated ★ 4.5
- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0