Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The Law of UekiRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 2.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
High KickRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0