Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 2.0
FriendRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0- ChangeRated ★ 3.0
CrossingRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0