Series
Ratings
45
Drinking SoloRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
LookingRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5
LookingRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Righteous LoveRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 3.5- The Path to GloryRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.0