Series
Ratings
31- FIRST CLASSRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 4.5- Emergency Interrogation RoomRated ★ 3.5
- Hammer Session!Rated ★ 3.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0