Series
Ratings
31
The King and IRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
All About My MomRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.5