Titles you rated
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Gleaners & IRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 4.5
Guns & TalksRated ★ 3.5
Private LifeRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5