Titles you rated
The Final PieceRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
Measure in LoveRated ★ 3.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
The BoxtrollsRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0