Series
Ratings
147
STEINS;GATERated ★ 3.5
Gakuen AliceRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0