Titles you rated
SherlockRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0