Movies
Ratings
24
Spy NationRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0