Titles you rated
SpectreRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0