Titles you rated
Into the StormRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0