Movies
Ratings
20
TangledRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0