Titles you rated
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
The White Lotus Season 2Rated ★ 3.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Poker FaceRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Day of the JackalRated ★ 3.5
Presumed InnocentRated ★ 4.0
The Crowded RoomRated ★ 4.0
Dark MatterRated ★ 3.0
DisclaimerRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5