Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 3.5