Titles you rated
Tomorrow VictoryRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5