Movies
Ratings
356
Shutter IslandRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 2.5
Yes ManRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5