Movies
Ratings
685
Les MisérablesRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
The 13th WarriorRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 2.5