Series
Ratings
36
LiveRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Penny DreadfulRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0